top of page

KONGRE ALANLARI

8. ULUSLARARASI "BASKENT" FEN, SOSYAL VE SAGLIK BILIMLERI KONGRELERI 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLESECEK OLUP; ILGILI BELGELER VE KONGRE KITAPLARI ALANLAR ÖZELINDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI ASAGIDA BELIRTILDIGI GIBIDIR:

2.png
2.png

8. ULUSLARARASI BASKENT FEN, MUHENDISLIK VE UYGULAMALI BILIMLER KONGRESI

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Namibya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 8. Uluslararası "Baskent" Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

3.png

8. ULUSLARARASI BASKENT SOSYAL VE BESERI BILIMLER KONGRESI

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Namibya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 8. Uluslararası "Baskent" Sosyal ve Beseri Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

3.png
4.png
4.png

8. ULUSLARARASI BASKENT TIP, HEMSIRELIK VE SAGLIK BILIMLERI KONGRESI

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Namibya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 8. Uluslararası "Baskent" Tıp, Hemşirelik ve Saglik Bilimleri Kongresiyle ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

bottom of page