top of page

KONGRE ALANLARI

10. ULUSLARARASI "BASKENT" FEN, SOSYAL VE SAGLIK BILIMLERI KONGRELERI 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLESECEK OLUP; ILGILI BELGELER VE KONGRE KITAPLARI ALANLAR ÖZELINDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI ASAGIDA BELIRTILDIGI GIBIDIR:

2.png
3.png

10. ULUSLARARASI BASKENT FEN, MUHENDISLIK VE UYGULAMALI BILIMLER KONGRESI

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Mauritius ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 10. Uluslararası "Baskent" Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

7.png
10. Uluslararası Baskent Afisleri.png

10. ULUSLARARASI BASKENT TIP, HEMSIRELIK VE SAGLIK BILIMLERI KONGRESI

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Mauritius ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 10. Uluslararası "Baskent" Tıp, Hemşirelik ve Saglik Bilimleri Kongresiyle ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

1.png

10. ULUSLARARASI BASKENT SOSYAL VE BESERI BILIMLER KONGRESI

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Azerbaycan,  Hollanda, Hindistan, Mauritius ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 10. Uluslararası "Baskent" Sosyal ve Beseri Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

5.png
bottom of page